14 травня 2024, 12:46

Буданов про ситуацію у Харківській області: "Окупантів вдалося заблокувати на рубежах, на які вони змогли зайти"

Начальник української військової розвідки Буданов стверджує, що ситуація на Харківщині має тенденцію до стабілізації.

Буданов про ситуацію у Харківській області: "Окупантів вдалося заблокувати на рубежах, на які вони змогли зайти"

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, коментуючи ситуацію на Півночі Харківської області, заявив, що російські окупаційні війська на цьому напрямку не досягли значних успіхів. Крім того, ЗСУ вдалося заблокувати противника, куди той зміг прорватися, передає "Ми - Україна".

Водночас він підтвердив, що ситуація на фронті, як і раніше, є напруженою та досить швидко змінюється.

"Сказати, що ЗС РФ мають значний успіх, - точно неправда. Водночас треба пам'ятати, що ситуація досить напружена, дуже швидко змінюється", - зазначив Буданов.

Також очільник ГУР МО України додав, що російські загарбники заблоковані у тих районах Харківщини, де встигли закріпитися під час свого рейду на північну територію регіону. Сили оборони України працюють над тим, щоб стабілізувати ситуацію та приступити до видавлювання ворога за межі нашої суверенної території.

"Противник уже заблокований за тими рубежами, на які зміг зайти. Триває операція Сил оборони України з подальшої стабілізації та початку витіснення противника за межі нашої держави", - підкреслив Буданов.

Раніше NYT опублікувала замітку, в якій з посиланням на Буданова озвучила передбачувані цілі Кремля на Півночі України. 

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини