23 квітня 2024, 14:09

У Закарпатському обласному ТЦК відреагували на смерть військовозобов'язаного: у Мережі критикують лікарську комісію

За словами представників ТЦК, у чоловіка стався напад епілепсії, а офіцер супроводу надавав йому першу допомогу.

У Закарпатському обласному ТЦК відреагували на смерть військовозобов'язаного: у Мережі критикують лікарську комісію

Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки офіційно прокоментував трагічну смерть військовозобов'язаного, який мав епілептичний напад, інформує відомство у своєму Facebook-акаунті.

Варто зазначити, що напад стався у військовозобов'язаного дорогою до навчального центру.

За словами представників ТЦК і СП, офіцер супроводу надав першу допомогу чоловікові, проте той не вижив.

"Офіцер супроводу надав першу домомедичну допомогу та викликав швидку допомогу, проте медики не встигли", - пишуть вони.

Крім того, у ТЦК наголосили, що за цим фактом "призначено службову перевірку", та висловили співчуття сім'ї померлого чоловіка.

До речі, видання "Апостроф" пише, що їхні читачі у коментарях обурилися цією резонансною ситуацією. За їх словами, цей випадок дивний: неясно, як вийшло, що чоловіка, хворого на епілепсію, вважали придатним до військової служби та направили до навчального центру. Також вони розкритикували військово-лікарську комісію, яка обстежила цього військовозобов'язаного.

"Це далеко не перший випадок, ВЛК - це фікція, де всі хворі стають там "здоровими". Чому карають тільки за визнання здорових хворими? А коли зворотна ситуація й абсолютно хворих визнають здоровими, та вони там помирають" чи страждають, ніхто відповідальності за це не несе?" – пише один із передплатників "Апострофа".

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини