19 квітня 2024, 15:16

Залишив автограф: Зеленський показав, як розписався на легендарній стелі у Донецькій області

Президент України Зеленський під час поїздки на Донбас побував біля символу українського опору та поговорив із бійцями, які тримають оборону у Часовому Яру.

Залишив автограф: Зеленський показав, як розписався на легендарній стелі у Донецькій області

Президент України під час свого візиту на фронт, а саме, на найгарячіші ділянки у Донецькій області, залишив свій автограф на легендарній стелі при в'їзді у регіон. Раніше багато бійців обурювалися, що під час ремонту пам'ятника було зафарбовано написи їхніх побратимів, зокрема й загиблих.

Зеленський у своєму Телеграм-каналі опублікував відео, де він ставить свій підпис на стелі, написавши, що Україна завжди зберігатиме пам'ять про тих, хто віддав своє життя за свободу.

"Наша незалежність - це люди", - сказав глава держави, згадавши всіх, хто добровольцями пішов на війну 2014-го і в лютому 2022-го.

Потім Зеленський вирушив до одного з командних пунктів 41-ї бригади, яка воює у Часовому Яру. Там він нагородив бійців і вислухав доповідь командира про ситуацію на одній із найскладніших ділянок фронту.

Нагадаємо, 19 квітня президент Володимир Зеленський приїхав у прифронтове місто Слов'янськ Донецької області.

Одним із ключових ресурсів, що надаютьінформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини