18 квітня 2024, 12:28

"Буде більше", – до Києва прибула німецька делегація й анонсувала нові поставки систем ППО Iris-T

До столиці України приїхав віце-канцлер Німеччини Роберт Хабек і керівник збройової корпорації Diehl Defence, що виробляє ЗРК Iris-T SLM, Гельмут Раух.

"Буде більше", – до Києва прибула німецька делегація й анонсувала нові поставки систем ППО Iris-T

Німеччина залишається відданою своїм принципам допомагати Україні в її протистоянні невиправданій російській агресії.

Про це пише німецьке видання BILD у новині про приїзд до Києва віце-канцлера Роберта Габека та глави збройової корпорації Гельмута Рауха, якого називають "батьком" сучасної німецької системи ППО Iris-T SLM.

За словами Рауха, в Україні вже є три таких ЗРК, створених його компанією, а до кінця цього року їх буде "ще більше". Чергову поставлять у розпорядження ЗСУ вже за кілька тижнів.

"Три наші системи вже перебувають в Україні, та ще більше буде поставлено цього року. Наступна - всього за кілька тижнів", - сказав глава Diehl Defence.

Зі свого боку, віце-канцлер Хабек зазначив, що Берлін не дозволить Путіну виграти цю війну.

"Якщо Путін доб'ється успіху в Україні, він продовжить війну, тому для нашої безпеки та миру в Європі важливо, щоб Україна успішно захищала себе", - заявив Хабек.

Німецькі гості мають намір провести у Києві переговори з президентом Зеленським, щоб скоординувати зусилля у протистоянні Путіну. Віце-канцлер, який також обіймає посаду міністра економіки ФРН, зустрінеться зі своєю українською колегою Юлією Свириденко та главою Міненерго Германом Галущенком, щоб обговорити захист енергосистем від російських ракетних ударів.

Після Києва німецька делегація вирушить до Кишинева. Берлін має намір підтримувати Молдову як партнера на тлі спроб Москви дестабілізувати ситуацію у сусідній з Україною країні, яка прагне стати повноправним членом Євросоюзу.

Раніше Німеччина оголосила про негайне постачання Україні ще однієї системи Patriot.

Також ми писали, що Берлін запускає негайний пошук ППО для України.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини