18 квітня 2024, 09:56

Українське ГУР веде бойові дії на території Африки – The Washington Post

Глава ГУР Кирило Буданов дав інтерв'ю кореспонденту видання The Washington Post і розповів про операції проти РФ за кордоном.

Українське ГУР веде бойові дії на території Африки – The Washington Post

Окремі бійці ГУР МО України у рамках заходів, спрямованих на зниження військового потенціалу РФ, найімовірніше, проводять операції в Африці проти російських найманців "Групи Вагнера", пише The Washington Post, наводячи цитату глави відомства Кирила Буданова.

Видання зазначає, що очільник української розвідки "шукає нові способи завдати неприємностей президенту РФ Путіну та його військам".

Варто зазначити, що Буданов прямо не підтвердив той факт, що українська військова розвідка воює з "вагнерівцями" в африканських країнах, однак при цьому зробив досить явний натяк.

"ГУР здійснює операції, спрямовані на зниження російського військового потенціалу, скрізь, де можливо. Чому Африка має бути винятком?" - поставив риторичне запитання начальник української військової розвідки.

Нагадаємо, Кирило Буданов прокоментував слова Дональда Трампа про закінчення війни за добу та назвав стратегічну помилку російського диктатора Путіна.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини