16 квітня 2024, 12:08

"Ми маємо від одного перейти до десяти", – Зеленський озвучив умову, за якої ЗСУ витримають натиск армії РФ

Київ давно передав союзникам інформацію щодо озброєння, необхідного у боротьбі з армією Путіна, заявив Зеленський.

"Ми маємо від одного перейти до десяти", – Зеленський озвучив умову, за якої ЗСУ витримають натиск армії РФ

Київ давно передав союзникам інформацію щодо озброєння, необхідного у боротьбі з армією Путіна, заявив Зеленський. При цьому президент України підкреслив, що без допомоги США говорити про перемогу над РФ не доводиться.

Володимир Зеленський відповів на цілу низку запитань в інтерв'ю ресурсу PBS NewsHour.

Одне із запитань стосувалося нового наступу армії Путіна та готовності ЗСУ протистояти окупантам.

Глава України підкреслив, що без допомоги США шансів на перемогу в України немає. На сьогодні співвідношення артилерійських снарядів на полі бою 1 до 10 на користь РФ. За такої плачевної статистики українським військовослужбовцям буде складно протистояти полчищам окупантів. Щоб Україні на 100% захистити свою територію, співвідношення снарядів на полі бою має бути 10 до 10.

Президент України також заявив, що Кремль не шкодує своїх людей для досягнення тієї чи іншої мети в Україні. Путін кидає на штурм погано навчених російських солдатів. Однак великий плюс у цьому тільки у кількості, оскільки РФ і хоче продавити оборону ЗСУ не якістю, а кількістю.

Ворог б'є по Україні снарядами та ракетами іноземного виробництва (Іран, КНДР та ін.). Києву також необхідна зброя, яка все це буде збивати.

Ворожа авіація піднімається у небо та б'є на відстань у 300-500 км. Усе це реально знищити, але необхідна зброя, яка це зробить.

Раніше Зеленський образився на союзників, які всім світом допомогли Ізраїлю витримати атаку з боку Ірану.

А у Вашингтоні все ще ображені на Зеленського, який відмовляється виконувати вимогу не бити по НПЗ РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини