Карандєєв прокоментував хейт навколо бронювання від мобілізації працівників сфери культури
Днями у Мережі почали висміювати бронювання працівників цирку від мобілізації, хейт підхопили російські ЗМІ.

Учора, 8 квітня, в. о. глави Мінкульту України Ростислав Карандєєв вирішив прокоментувати ситуацію навколо мобілізації працівників культури.
На своїй сторінці у соцмережі він описав хейт навколо бронювання працівників культури та медіа як неповагу до тих, хто якісно виконує свою роботу.
Він не може зрозуміти, чому у Мережі підняли галас з огляду на одну лише назву. Циркові колективи в Україні - це не вуличні шапіто. Там працюють професіонали.
Ці люди виступають не тільки у містах і селах, де немає постійних обстрілів, а й виїжджають на деокуповану територію. Часто виступають у бомбосховищах і підвальних приміщеннях.
Зараз від уряду вимагається забезпечити хоча б на мінімальному рівні розвиток культури. Ці люди не виїхали за кордон, а сумлінно виконують своє "мистецьке мобілізаційне" завдання.
Щодо працівників медіа, то саме вони борються з російською дезінформацією, допомагаючи українцям відрізнити правду від фейкової інформації.
Ще 8 квітня під час національного телемарафону у Мінкульті України назвали ті галузі, які отримають відстрочку від мобілізації. Під таку категорію потрапили деякі музеї, заповідники, ансамблі та цирки.
Ще у січні 2024 року в МО України дали добро на бронь від мобілізації до 50% персоналу тієї чи іншої сфери.
Останні новини
"На фронті катастрофа", – Z-військкори розповіли, чим обернулося відключення Starlink для армії РФ
14:09Шейтельман назвав людину в оточенні Путіна, який "грає проти своїх": "Здатні викликати ядерну війну"
13:50Термінали росіян уже заблоковані: як проходить реєстрація та верифікація Starlink – Міноборони
13:36ЗСУ ракетами "Фламінго" розбили Капустін Яр, звідки запускали "Орєшник", змусивши персонал бігти
13:30В Італії 6 лютого розпочнеться Олімпіада 2026: українська команда, емблема, талісмани та медалі
12:36Жданов розповів, за чий рахунок веде війну з Україною Путін і як Кремль примудряється це приховувати
12:12Соловйов запропонував Росії "вдарити по заводах, що виробляють Starlink", і спалити свої супутники
12:01