7 березня 2024, 11:01

Мер Терехов відповів, чи буде оголошено евакуацію у Харкові: "Мета ІПСО росіян – залякати людей"

Харківський градоначальник Ігор Терехов спростував нові російські вкидання, спрямовані на створення паніки серед жителів.

Мер Терехов відповів, чи буде оголошено евакуацію у Харкові: "Мета ІПСО росіян – залякати людей"

Харківський міський голова Ігор Терехов спростував чутки про нібито підготовку "евакуації" з обласного центру. За його словами, противник для створення паніки поширює за допомогою ЗМІ, соцмереж і чуток різну інформацію, що не відповідає дійсності, передає "Об'єктив" із посиланням на український національний телемарафон.

"Метою ІПСО росіян є залякати людей, посіяти певну тривогу, хвилювання. Я хочу сказати, що ніякої евакуації з міста Харкова не проводиться", - наголосив він.

За словами Терехова, зараз усі державні установи, комунальні підприємства працюють у Харкові так, як працювали від самого початку війни.

"Ми нікому не віддамо своє місто. Харків був, є і буде українським", - додав мер.

Терехов акцентував увагу на тому, що єдина військова проблема, яка турбує харків'ян сьогодні, - це небезпека атак російськими ракетами та "Шахедами". Градоначальник також сказав про необхідність закрити небо над Харковом. За його словами, українцям потрібна сучасна протиповітряна оборона, здатна збивати і ракети, і безпілотники, що запускаються росіянами.

"Над цим ми працюємо разом з урядом і Офісом президента", - повідомив він.

Раніше голова ХОВА Олег Синєгубов відреагував на повідомлення про підготовку наступу ЗС РФ на Харківщину: "Нам є чим протистояти".

Водночас мер Куп'янська Харківської області Андрій Бєсєдін, кажучи про загрозу місту з боку РФ, наголосив, що у противника нічого не виходить, проте зараз жителям цього міста, особливо його лівобережної частини (Заоскілья), бажано евакуюватися.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини