28 лютого 2024, 14:06

Мер Куп'янська Бесєдін про загрозу місту з боку РФ: "У ворога нічого не виходить, але зараз краще евакуюватися"

За словами Бєсєдіна, оборонна лінія під Куп'янськом потужна, проте російські загарбники намагаються її прорвати, намацуючи слабину.

Мер Куп'янська Бесєдін про загрозу місту з боку РФ: "У ворога нічого не виходить, але зараз краще евакуюватися"

Голова військової адміністрації Куп'янська Харківської області Андрій Бесєдін розповів про ситуацію на фронті поблизу цього населеного пункту. За його словами, ЗС РФ продовжують спроби знову захопити місто, деокуповане восени 2022 року, інформує "Радіо Свобода".

"Над Куп'янськом не припиняється загроза з моменту деокупації, тобто з вересня 2022 року, коли наші війська вибили ворога з території Харківської області", - зазначив він.

За словами Бєсєдіна, українська лінія оборони на цій ділянці фронту досить міцна. Своєю чергою, російські загарбники не припиняють спроб намацати у ній найбільш вразливі місця (Синьківка, Табаївка).

"ЗС РФ постійно намагаються прорватися, весь час роблять спроби знайти там слабкі місця у лінії захисту нашої, але нічого не виходить. І, крім терору мирного населення, російські війська нічого не можуть зробити", - підкреслив мер.

Водночас Бєсєдін попередив жителів Куп'янська, особливо його лівобережної частини, яка розташована за річкою Оскіл, що там залишатися зараз дуже небезпечно.

За його словами, у Куп'янську зараз мешкає понад 3,5 тисячі осіб, із них 222 - діти.

"На жаль, зараз бажання евакуюватися досить низьке... Ми наголошуємо, що зараз краще виїхати з території Куп'янської громади до більш безпечного місця", - попередив градоначальник.

Бєсєдін запропонував евакуюватися жителям громади, особливо тим, у кого є маленькі діти, для початку до Харкова. В обласному центрі переселенців забезпечать найнеобхіднішим на перший час. Після цього за бажанням вони можуть евакуювати дітей у безпечніші регіони України.Нагадаємо, російські окупанти завдали удару з Бєлгорода ракетами "С-300" по передмістю Харкова.

Як раніше повідомлялося, у ніч на 10 лютого армія РФ вдарила по Харкову дронамі-камікадзе "Шахед": окупанти поцілили по нафтобазі - загинули кілька людей.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини