28 лютого 2024, 11:18

Зеленський в Албанії: президент повідомив, навіщо прилетів до балканської країни

Зеленський проведе переговори з прем'єром Албанії та візьме участь у саміті Україна – Південно-Східна Європа.

Зеленський в Албанії: президент повідомив, навіщо прилетів до балканської країни

Президент Зеленський прибув до столиці Албанії Тирани для переговорів із прем'єр-міністром цієї країни Еді Рамою про військово-політичне співробітництво, а також для участі у саміті Україна - Південно-Східна Європа.

Про це глава держави повідомив у своєму Телеграм-каналі.

Зеленський і Рама обговорять подробиці двосторонньої угоди про гарантії безпеки. Албанія - одна з країн, яка готова підписати цей документ.

На саміті говоритимуть про приєднання України до НАТО та ЄС й організацію Глобального саміту миру у Швейцарії, у якому мають узяти участь представники 130 держав.

Раніше прем'єр-міністр Албанії заявив виданню Euractiv, що його країна та всі держави Західних Балкан готові й надалі у міру можливостей допомагати Києву у боротьбі з агресором, а також закликав союзників по НАТО збільшити виробництво боєприпасів для України.

Нагадаємо, Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, побував у Саудівській Аравії, де провів переговори з принцом і прем'єр-міністром країни Мухаммедом ібн Салманом Аль Саудом.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини