21 лютого 2024, 11:12

Польща заявила про нові обмеження для України – Данілов дав свій коментар

Варшава чекає зустрічі з Києвом, щоб залагодити всі конфліктні моменти.

Польща заявила про нові обмеження для України – Данілов дав свій коментар

Учора, 20 лютого, заступник міністра сільського господарства Польщі Михайло Колодзейчак пригрозив новими обмеженнями на імпорт продукції з України, якщо Варшава та Київ так ні про що не домовляться.

Саме сьогодні, 21 лютого, мають відбутися переговори між міністрами Секерським і Сольським, заявив Колодзейчак в інтерв'ю Polsat New.

З його ж слів, зараз все у руках України та подальші дії Варшави залежать безпосередньо від сьогоднішніх переговорів.

Польські фермери незадоволені не тільки сьогоднішньою ситуацією, а й внутрішньою політикою польського уряду, який довгий час ігнорував їхні проблеми, додав заступник міністра.

При цьому Колодзейчак також звернувся до Зеленського, заявивши, що в Україні теж є свої проблеми у внутрішній політиці.

Свою думку з цього приводу висловив і секретар РНБО Олексій Данилов. В інтерв'ю "РБК-Україна" він заявив, що блокада кордону безпосередньо пов'язана з майбутніми виборами у країнах ЄС.

І якщо у самій Польщі вибори до парламенту вже пройшли, то влітку будуть вибори до Європарламенту.

З цим і пов'язані події на кордоні, оскільки сільськогосподарське лобі сильне у багатьох країнах ЄС.

Київ же зобов'язаний вирішувати всі наболілі проблеми з ЄС і у разі чого туди ж звертатися щодо блокади кордону, заявив Данілов.

Раніше ми повідомляли, що у Польщі затримали фермера, який із символікою СРСР на тракторі закликав Путіна ввести війська.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини