21 лютого 2024, 09:49

Путін не досягне однієї зі своїх важливих цілей і 2024 року: Буданов озвучив низку причин – WSJ

Із кожним новим днем РФ буде важко продовжувати війну проти України, упевнений Буданов.

Путін не досягне однієї зі своїх важливих цілей і 2024 року: Буданов озвучив низку причин – WSJ

Сьогодні, 21 лютого, західна преса опублікувала розгорнуте інтерв'ю головного розвідника України, який розповів про виснаження та втому у лавах ЗС РФ.

На початку 2024 року армії Путіна після чотирьох місяців боїв вдалося захопити Авдіївку, але ціною великих сил. Було витрачено на місто не тільки багато артилерійських і авіаційних снарядів, а й живої сили. З такими втратами ворогові буде все складніше і складніше досягати цілей, поставлених Путіним ще 2022 року, заявив Буданов в інтерв'ю WSJ.

Головний розвідник України визнав той факт, що в Авдіївці була велика перевага у живій силі на користь ворога, однак у РФ теж є свої проблеми.

Професійна та підготовлена армія РФ була розбита ЗСУ у перші роки війни. Тепер Кремль кидає у бій погано підготовлених військовослужбовців РФ, яких не так давно мобілізували.

Ба більше, армія Путіна щодня витрачає набагато більше артилерійських снарядів, ніж може виробляти за вказаний відрізок часу.

У 2023 році РФ нібито кинула у бій додаткові танки, проте з 1500 одиниць тільки 178 були новими, решта - це модернізовані моделі часів як СРСР, так і РФ початку 1990-х років.

Дедалі менше ракетних ударів завдає ворог по Україні, бо виснажуються старі запаси, а на виробництво нових необхідно більше комплектувальних із Заходу, саме тому у 2024 році Путіну знову не вдасться здійснити одну зі своїх цілей - вихід на адміністративні кордони Донбасу.

Західні військові експерти згодні з думкою Буданова. Однак для цього ЗСУ необхідно у поточному році утримати те, що вже під Києвом. А вже у 2025 році можна знову думати про контрнаступ. Головним і важливим фактором у цьому буде допомога з боку Заходу.

Експерти з Royal United Services Institute також згодні з тим, що у 2024 році у ЗС РФ буде пік їхніх можливостей, після чого почнеться гостра нестача боєприпасів і снарядів.

Раніше ми повідомляли, що під Волновахою ЗСУ ліквідували дві ворожі роти, які вишикувалися на шикування.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини