20 лютого 2024, 15:40

Українське зерно, розсипане польськими фермерами-провокаторами, прямувало до Німеччини

В українській держустанові заявили, що це зерно, розсипане протестувальниками, просто апріорі не могло потрапити на польський ринок.

Українське зерно, розсипане польськими фермерами-провокаторами, прямувало до Німеччини

Зерно, яке висипали з вагона польські протестувальники, прямувало транзитом через Польщу до Німеччини, інформує "Укрзалізниця" в офіційному ТГ-каналі.

Також акцентується увага на тому факті, що всі вагони із зерном, які прямують з України до Європи, перевіряються на кордоні контролювальними службами Польщі, які їх опломбують. Це унеможливлює потрапляння українського зерна на ринок Польщі, тому дії протестувальників абсолютно цинічні й невиправдані.

Відомо, що однією з офіційних причин блокування кордону з боку польських фермерів, є потрапляння української продукції на польський ринок. Однак зерно, яке висипали провокатори, було спрямоване на німецький, а не на польський ринок.

Крім того, в "Укрзалізниці" повідомили, що наразі на станції Медика перебувають приблизно 40 українських вантажних вагонів із сільськогосподарською продукцією, очікуючи на перевантаження.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри, як польські перевізники на кордоні з Україною перекрили залізницю та розсипали зерно.

Також польські фермери заявили про те, що мають намір перекрити всі пункти пропуску з Україною, а також паралізувати роботу портів.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини