11 січня 2024, 13:26

Продукція не відповідає вимогам: суд ухвалив нове рішення щодо постачальника одягу для ЗСУ Гринкевича

Майно сім'ї та підконтрольних компаній львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, який намагався дати хабар співробітнику ДБР, заарештовано.

Продукція не відповідає вимогам: суд ухвалив нове рішення щодо постачальника одягу для ЗСУ Гринкевича

Суд заарештував усе майно одного з найбільших постачальників Міноборони України львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича. Його підозрюють у мільярдних махінаціях на контрактах із продажу одягу для ЗСУ. Ділка затримали за спробу дачі хабара у півмільйона доларів співробітнику ДБР, щоб той зняв арешт із раніше заблокованих його активів.

Про це повідомили у пресслужбі Держбюро розслідувань.

Під час розслідування було проведено обшуки у будинках бізнесмена та його родичів, а також директорів підконтрольних йому фірм. Для відшкодування завданих державі збитків на нерухомість, елітні автомобілі, майно та рахунки компаній Гринкевича було накладено арешт. Також було встановлено, що товари, які фірми бізнесмена поставляли для потреб української армії, непридатні до використання та не відповідають затвердженим державою характеристикам.

Нагадаємо, ДБР розслідує кримінальне провадження за фактом корупції у закупівлях одягу та білизни для ЗСУ. Компанії Гринкевича виграли за часів міністра оборони Резнікова 23 тендери на постачання цієї продукції на суму близько півтора мільярда гривень. Під час слідства було встановлено, що ці фірми не мають стосунку до виробництва одягу, а займалися будівництвом. За попередніми даними, бюджет України через укладення договорів із компаніями скандального бізнесмена втратив близько 1,2 мільярда гривень. Наразі з'ясовується причетність до корупційних схем колишніх посадовців Міноборони.

Сам Ігор Гринкевич перебуває у СІЗО з можливістю вийти під заставу майже у півмільярда гривень.

Раніше у Міноборони прокоментували справу постачальника одягу для ЗСУ Гринкевича.

Також ми писали, що син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича Роман уперше висловився про звинувачення батька у корупції.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини