6 грудня 2023, 14:01

"У нас є план на 2024 рік", – Умеров розповів американському телеканалу про успіхи ЗСУ на фронті

Глава Міноборони Рустем Умеров заявив, що українські військові пройшли дві лінії оборони окупантів і перебувають перед останньою.

"У нас є план на 2024 рік", – Умеров розповів американському телеканалу про успіхи ЗСУ на фронті

Українські бойові підрозділи знаходяться перед третьою лінією оборони окупантів, подолавши дві перші, та це говорить про їхню успішну роботу.

Таку заяву в ефірі FoxNews зробив голова Міноборони України Рустем Умеров.

Він сказав, що армія звільнила половину захоплених РФ земель і Україна має план деокупації на наступний рік.

Міністр також повідомив, що мета України є незмінною: це вихід на кордони 1991 року. Умеров підкреслив, що вільний світ має продовжувати допомагати Україні захищати демократію, адже РФ і надалі намагатиметься знищити українців, а якщо це станеться, то загроза нависне над усіма державами, у тому числі й над США. Він зазначив, що припинення існування путінського режиму – на користь американців.

Усі розрахунки для армії на наступний рік, враховуючи закупівлю та стратегічне планування, здійснюються за натовськими критеріями, бо Україна хоче бути членом Блоку, сказав міністр.

У відповідь на питання про корупцію він заявив, що Міноборони проводить прозорі тендери та всілякі перехресні перевірки, щоб уникнути її проявів. Також він висловив готовність запросити в Україну міжнародних аудиторів.

Нагадаємо, народний депутат Мар'яна Безугла закликала військове керівництво України "піти" через відсутність плану на 2024 рік.

Також нардеп Безугла продовжила атаку на Головкому ЗСУ. Тим часом аналітики зазначають, що дискредитація армії відбувається за мовчазною згодою однопартійців Безуглої.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини