27 листопада 2023, 10:12

Одразу у 4 областях України великі снігові замети: з'явився список трас, де закрито або обмежено рух

У Миколаївській, Одеській, Кіровоградській та Черкаській областях України водіям слід бути особливо пильними.

Одразу у 4 областях України великі снігові замети: з'явився список трас, де закрито або обмежено рух

Через негоду, що розбушувалася, одразу у чотирьох регіонах України обмежено рух на дорогах, а на деяких трасах повністю перекрито, інформує прес-служба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Повідомляється, що найбільшу кількість снігу намело на дорогах Одеської (70-200 см) та Миколаївської областей (до 60 см). Також є проблеми на Черкащині та Кіровоградщині.

Через негоду та снігові замети рух автотранспорту обмежено або повністю перекрито на дорогах. Через аномальну кількість снігу та сильний вітер в Одеській області значно ускладнено рух одразу на 14 ділянках. Відомо, що у снігові замети потрапили понад 300 авто.

З'явився список автомобільних доріг, на яких повністю перекрито або обмежено рух. Водіям автівок слід бути особливо уважними під час поїздки у згаданих регіонах України.


Як раніше повідомлялося, Київ закрито для великогабаритного транспорту, влада столиці озвучила терміни відновлення рухів.

Нагадаємо, великі снігові замети змусили місцеве керівництво Одеси вивести на траси та вулиці не тільки спецтехніку, а і БТР.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини