21 листопада 2023, 09:10

Зеленський відповів на запитання про готовність убити Путіна, якщо буде така можливість, – The Sun

Путін готує проти Зеленського "Майдан – 3", щоб до кінця 2023 року усунути президента України від влади.

Зеленський відповів на запитання про готовність убити Путіна, якщо буде така можливість, – The Sun

Путін готує проти Зеленського "Майдан - 3". При цьому президент України не знає, скільки спроб замаху на нього вдалося запобігти українським спецслужбам після 24 лютого 2022 року.

Про це та не тільки глава України розповів в інтерв'ю британському виданню The Sun.

Зазвичай тільки запам'ятовується перша спроба вбивства, а вже далі збиваєшся з рахунку. Українська розвідка ніколи у подробиці не вдавалася, а просто повідомляла, що чергова група кілерів уже в Україні.

При цьому Путін намагається знайти і політичне рішення, щоб розправитися із Зеленським. Найголовніший захід, який Кремль готує до кінця 2023 року, - "Майдан - 3". Не виключено, що цього разу РФ піде не шляхом убивства, а іншими методами спробує позбутися чинного глави держави.

При цьому сам президент України відмовився коментувати дії ГУР МО на окупованій території проти високопоставлених чиновників окупаційної влади.

А на запитання про готовність вбити Путіна, якщо випаде така нагода, Зеленський відповів: "Це війна, й Україна має всі права захищати свою землю".

Ще 16 листопада у бесіді із західною й українською пресою Зеленський анонсував "Майдан - 3" з боку Кремля. Згідно з даними розвідки, РФ спробує посіяти розкол серед українців, щоб створити хаос усередині України та тим самим дестабілізувати саму ситуацію.

Раніше ми повідомляли, що штучний інтелект озвучив точну кількість двійників Путіна.

Нагадаємо, Кадиров поставив Путіна у незручне становище, публічно запропонувавши тому відвідати Чечню.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини