20 листопада 2023, 13:45

Міністр оборони США Остін із групою генералів приїхав до Києва: ЗМІ дізналися мету візиту

Міністр оборони США Ллойд Остін здійснив неоголошений візит до Києва з групою високопоставлених генералів.

Міністр оборони США Остін із групою генералів приїхав до Києва: ЗМІ дізналися мету візиту

Сьогодні зранку з неоголошеним візитом до Києва прибув міністр оборони США Ллойд Остін. Інформаційне агентство Bloomberg повідомляє, що основна мета візиту - переговорна місія, а також прагнення підтвердити незмінну підтримку Вашингтоном України. Найближчі європейські союзники України дедалі більше турбуються про здатність США підтримувати Київ на тлі гострої дискусії про витрати напередодні президентських виборів наступного року.

На вокзалі у Києві Остіна зустріли посол США в Україні Бріджит Брінк і аташе з оборони США бригадний генерал Кіплінг Калер, у поїздці до нього приєднався генерал США Крістофер Каволі, який є Верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі та головою Європейського командування США.

Високопоставлені представники Міністерства оборони США заявили, що Остін приїхав до Києва, щоб обговорити майбутні зимові бої та спланувати майбутню допомогу у сфері безпеки.

Остін, який приїхав до Києва поїздом із Польщі, планує зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, міністром оборони Рустемом Умеровим та Головнокомандувачем генералом Валерієм Залужним.

Офіційні особи США заявили, що Остін має намір повідомити українським високопосадовцям, що американська підтримка зусиль із відбиття російського вторгнення є незмінною та триватиме й надалі, навіть незважаючи на те що увага всього світу привернута до Близького Сходу та з'являються ознаки втоми від майже 21-місячної війни.

Раніше глава Пентагону дав зрозуміти, що якщо зараз Вашингтон припинить постачання зброї, то Україна може програти війну.

Віцепрезидент країни озвучила інформацію щодо майбутньої підтримки України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини