16 листопада 2023, 11:52

Новий глава МЗС Великої Британії свій перший візит здійснив до Києва

Експрем'єр-міністр, а тепер головний дипломат Британії зустрівся із Зеленським і пообіцяв подальшу підтримку у протистоянні РФ.

Новий глава МЗС Великої Британії свій перший візит здійснив до Києва

До столиці України з першим візитом на новій посаді приїхав глава МЗС Британії Девід Кемерон, який був прем'єр-міністром у 2010-2016 роках. Політик зустрівся з президентом Зеленським.

Про це повідомили у Телеграм-каналі глави держави.

Президент привітав міністра з призначенням і наголосив на важливості того, що його перший візит здійснено до Києва. Зеленський подякував у його особі британському народу за підтримку, зокрема, надання військової допомоги для боротьби проти російської агресії.

Своєю чергою, Кемерон запевнив, що вона не ослабне та напередодні зими Британія надасть Україні зброю та ППО для захисту енергетичних об'єктів.

Після він зустрівся з українським колегою Дмитром Кулебою. Про це глава українського МЗС написав у Х (Twitter). За його словами, Британія продовжить постачати Києву зброю, нарощувати її спільне виробництво та допоможе позбавити Чорне море від загроз з боку РФ.

Нагадаємо, Велика Британія передала Україні ракети Storm Shadow, здатні вражати цілі противника на відстані до 300 км. У Лондоні впевнені: ця зброя допоможе ЗСУ вибити російські війська з української території.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини