14 листопада 2023, 11:11

"Не треба перекладати з хворої голови на здорову", – Фаріон про "здачу" у ФСБ студента з Криму

Екснардеп і мовознавиця Ірина Фаріон назвала провокацією ФСБ затримання студента у Криму, персональні дані якого вона злила у Мережу разом із його проукраїнською позицією.

"Не треба перекладати з хворої голови на здорову", – Фаріон про "здачу" у ФСБ студента з Криму

Викладач Львівської політехніки Ірина Фаріон, яка оскандалилася через образи на адресу російськомовних українських військових, а також через злив у Мережу особистих даних проукраїнського кримського студента Максима Глібова, заявила, що негативна реакція суспільства на її дії - це провокація ФСБ РФ.

Про це Фаріон написала у своєму блозі на УП.

За її словами, студент сам винен, що відправив їй листа з підтримкою, не подбавши про свою безпеку, та тому його затримали російські спецслужби.

Вона додала, що якщо цей "нібито студент української філології з Сімферополя" вмить відрікся від своїх слів після того, як потрапив до рук ФСБ, то він мав би знати про небезпеку підписуватися своїм справжнім ім'ям. Також у своєму листі він нібито міг попросити про збереження своєї анонімності.

У Фаріон склалося враження, що диригент у цього скандалу - ФСБ, яка прагне зробити з неї внутрішнього ворога. Вона знову подякувала своїм прихильникам за підтримку та закликала поширювати "націоцентричні позиції". Також львівська викладачка заявила, що має намір звернутися до СБУ через звинувачення на свою адресу з проханням перевірити у них слід російських спецслужб.

"Не треба перекладати з хворої голови на здорову", - підсумувала Фаріон.

Нагадаємо, за скандальні вчинки Ірини Фаріон взялася влада. Після того як львівська викладачка фактично здала українського студента з окупованого Криму російським спецслужбам, опублікувавши його ім'я та зізнання у проукраїнській позиції, уповноважений з прав людини Ради Дмитро Лубінець заявив, що за фактом розголошення конфіденційної інформації звернувся до СБУ "для належного реагування".

Також користувачі закликали Фаріон приховати ім'я студента з Криму, однак вона відмовилася та почала грубіянити.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини