13 листопада 2023, 13:44

Фаріон "здала" ФСБ проукраїнського студента у Криму – його затримано, спалахнув гучний скандал

Через Фаріон студента в окупованому Криму затримали російські спецслужби, влаштувавши йому допит.

Фаріон "здала" ФСБ проукраїнського студента у Криму – його затримано, спалахнув гучний скандал

Скандальний викладач Ірина Фаріон опублікувала особисті дані студента Максима Глєбова, який проживає в окупованому Криму та підтримує українську мову. Молодий чоловік написав Фаріон листа з підтримкою, який вона повністю опублікувала у відкритому доступі та фактично злила особисті дані хлопця російським спецслужбам. До нього тут же нагрянули співробітники ФСБ. Фаріон свідомо не стала приховувати справжнє ім'я молодика, який тепер, імовірно, може відправитися до російської в'язниці.

У своєму листі молода людина розповіла, що чекає ЗСУ у рідній Керчі та Севастополі, де навчається на факультеті української філології.

Вчинок Фаріон викликав гучний скандал. Користувачі соціальних мереж виступили з різким засудженням і критикою, вимагаючи від влади України оцінити її дії.

З різкою критикою Фаріон виступив і колишній командир "Азова", заступник командира 3-ї ОШБ майор Максим Жорін.

"Фаріон опублікувала лист із відкритими даними проукраїнського хлопця з окупованої території, та тепер його, звичайно, затримали. Можна здогадатися, що йому доведеться пережити завдяки цій захисниці мови. Навіть не потрібно вивчати архіви СРСР для доказів проросійської роботи Фаріон, достатньо подивитись на те, як вона працює в унісон із ФСБ просто зараз. І я ще раз звертаюся до правоохоронних органів: може ви, нарешті, помітите її "діяльність" і щось зробите?" - пише майор ЗСУ.

Раніше українські військові у відповідь на заяву Фаріон про ЗСУ записали відео з передової.

Крім того, Гордон розповів про таємне минуле Ірини Фаріон: "Я запропонував їй пройти детектор брехні. Вона була не просто агентом, а частиною КДБ".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини