6 жовтня 2023, 14:53

Українка із села Гроза про наслідки удару російським "Іскандером": "У кожній хаті по труні, а то й більше"

У жінки з села Гроза під час ракетного обстрілу кафе з боку РФ загинула близька подруга разом з усією родиною.

Українка із села Гроза про наслідки удару російським "Іскандером": "У кожній хаті по труні, а то й більше"

У селі Гроза Куп'янського району Харківської області українці оплакують односельців, які загинули 5 жовтня від російської ракети "Іскандер". Жінка, яка довгі роки проживає у цьому населеному пункті, розповіла про те, що зробили військові злочинці РФ, пише "Обозреватель".

За словами мешканки села Гроза, яка тут народилася, виросла та прожила практично все своє життя, зараз там у кожній хаті похорон: щонайменше одна людина загинула на фатальних поминках.

"Однією ракетою або чим вони там... поховали все село. У кожній хаті тепер стоятиме не одна труна, а відразу п'ять трун, три труни... Нас залишилися одиниці. Усе село там, і боюся туди йти, дивитися у той бік", - каже жінка.

Вона розповіла, що внаслідок учорашнього ракетного удару окупантів РФ загинула її подруга разом з усією своєю родиною.

Наразі на місці кафе, зруйнованого російськими військовими злочинцями, тривають пошукові роботи, а мешканці Грози, що залишилися, несуть до місця трагедії квіти й іграшки.

Нагадаємо, російська армія завдала удару з ракетного комплексу "Іскандер" по цивільному об'єкту у населеному пункті Гроза Куп'янського району Харківської області. Спочатку повідомили про загибель 49 мирних громадян, потім кількість жертв зросла.

Як раніше повідомлялося, військовий блогер Бахмутський Демон написав, що удар по кафе в селі Гроза було завдано завдяки наводці когось із місцевих "ждунів".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини