8 вересня 2023, 11:33

У МЗС України відреагували на "гастролерів" із Китаю, які побували у Маріуполі та заспівали "Катюшу"

Україна поважає територіальну цілісність Китаю та просить від Пекіну аналогічних дій.

У МЗС України відреагували на "гастролерів" із Китаю, які побували у Маріуполі та заспівали "Катюшу"

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з окупованого Маріуполя, де на руїнах Драмтеатру якась співачка з КНР співає рідною мовою пісню "Катюша".

Сьогодні, 8 вересня, офіційний представник МЗС України Олег Ніколенко звернувся до китайської сторони щодо ситуації з "туристами та блогерами" з КНР.

Київ наголосив, що Україна поважає територіальну цілісність Китаю та хоче того ж від Пекіну. Однак в Україні не можуть зрозуміти, яким чином китайська делегація потрапила на окуповані території. Ба більше, одна з блогерок примудрилася заспівати на тому місці, де загинуло понад 600 мирних жителів, пісню. Це приклад "повної моральної деградації", написав Ніколенко.

У Маріуполі перебуває ціла група представників із Китаю, проте вони незаконно перетнули кордон, саме тому у МЗС ініціюватимуть заборону на в'їзд в Україну таких ось "гастролерів" із Китаю.

Похвалився "китайськими гастролерами" та колаборант Аксьонов. З його слів, вони відвідали окупований півострів у четвер, 7 вересня. Нібито обговорювали питання туризму між Кримом і КНР.

Про китайську делегацію стало відомо завдяки колаборанту Пушиліну. Той виклав у Мережу відео з Маріуполя, на якому якась "оперна співачка" Ван Фан співає пісню "Катюша". Під своїм постом терорист заявив, що Драмтеатр підірвали не росіяни.

Раніше ми повідомляли, що якась "оперна співачка" з Китаю на місці загибелі мирних жителів Маріуполя виконала пісню "Катюша".

Нагадаємо, 7 вересня у Маріуполі та Мангуші були "хлопки", після чого були помічені автомобілі, які вивозили "200-х".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини