23 серпня 2023, 10:52

"Україна живе не в абстракції, а у жорстокій реальності", – Данілов відповів Трієру щодо росіян

Данілов різко відреагував на слова данського кінорежисера Трієра про те, що "життя росіян також важливе".

"Україна живе не в абстракції, а у жорстокій реальності", – Данілов відповів Трієру щодо росіян

Напередодні данський кінорежисер Ларс фон Трієр прокоментував фото прем'єр-міністра Данії Метте Фредеріксен у кабіні літака F-16 словами, що "життя росіян також важливе".

Слова Трієра негативно сприйняли не тільки українці, а й більшість жителів Заходу. А сьогодні, 23 серпня, свій коментар вирішив залишити і секретар РНБО Олексій Данілов на своїй сторінці у Twitter.

Український посадовець нагадав данському режисерові та сценаристу, що війна - це не кіно, де грають у життя та смерть. За кожним живим окупантом стоїть життя українця. Трагедія починається тільки тоді, коли митець між катом і жертвою обирає сторону першого. Україна з 2022 року живе не в абстракції, а у жорстокій реальності, де росіяни - вбивці.


Данілов закликав Трієра жити у реальному житті, а не абстрактному. Як приклад порадили знаменитому режисерові уявити, що це його місто щодня бомбить РФ, що це його мати або батько гинуть від бомб, що це його квартиру знищили, а онука вивезли до Росії.

Під своїм постом Данілов виклав скрін від Трієра, де той засудив поведінку прем'єр-міністра Данії. Ба більше, режисер навіть спробував присоромити Фредеріксен, заявивши, що, перебуваючи в "убивчій машині", вона ще й посміхається.

Нагадаємо, на думку Данілова, РФ хоче знищити Україну як країну, а українців як націю.

Крім того, зі слів Данілова, Київ планує повертати Крим на батьківщину тільки військовим шляхом.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини