9 червня 2023, 14:01

"Маємо зупинити терор", – Зеленський обговорив із прем'єром Японії підтримку України

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда обговорили кроки з реалізації української формули миру.

"Маємо зупинити терор", – Зеленський обговорив із прем'єром Японії підтримку України

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Японії та обговорив із ним наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС і ситуацію на фронті.

Про це повідомили у телеграм-каналі глави держави.

"Під час телефонної розмови з прем'єр-міністром Японії Фуміо Кісідою розповів про катастрофічні наслідки підриву Росією Каховської ГЕС, ситуацію на лінії фронту та чергову активізацію російського ракетного терору проти України. Говорили про подальшу підтримку безпеки з боку Японії, співпрацю між нашими країнами та відновлення України", - повідомив Зеленський.

Також він обговорив із лідером Японії кроки з реалізації української формули миру та підготовку до глобального саміту миру.

Нагадаємо, раніше Японія підтвердила, що підтримка України, яка воює проти агресора, не похитнеться. Токіо має намір передати Києву 100 бойових автомобілів і 30 тисяч продовольчих пайків, які будуть значною підтримкою для фронту.

Також ми писали, що Токіо оголосив про додаткові обмеження, які запроваджують з метою обходу підприємствами військово-промислового комплексу РФ вже існуючих санкцій.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини