7 червня 2023, 09:58

Після теракту росіян на Каховській ГЕС глава МАГАТЕ поїде на захоплену ЗАЕС

Рафаель Гроссі має намір особисто перевірити, як охолоджуються ядерні реактори після падіння рівня води у Каховському водосховищі.

Після теракту росіян на Каховській ГЕС глава МАГАТЕ поїде на захоплену ЗАЕС

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі має намір особисто відвідати Запорізьку атомну електростанцію. Про це Гроссі повідомив у Twitter.

"Після руйнування дамби Каховської ГЕС я очолю наступну місію з підтримки та допомоги на Запорізькій АЕС наступного тижня з посиленою командою", - написав глава МАГАТЕ.

Перед цим президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів телефонну розмову з гендиректором МАГАТЕ на тлі екоциду, спричиненого російськими окупантами.

Нагадаємо, раніше генеральний директор МАГАТЕ Маріо Гроссі повідомив, що через підрив Каховської ГЕС є ризик розплавлення палива у реакторах Запорізької АЕС, оскільки система охолодження реакторів станції може вийти з ладу.

Також ми писали, що російські військові злочинці, здійснивши терористичний акт на Каховській гідроелектростанції, створили безпрецедентну загрозу і для іншого найважливішого енергетичного об'єкта - Запорізької атомної електростанції, яка, як відомо, розташовується в окупованому Енергодарі у безпосередній близькості від річки Дніпро.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини