7 червня 2023, 07:39

"Її треба знешкодити", – Кислиця виступив в ООН із сильною промовою через підрив Росією Каховської ГЕС

Росія знищила Каховську ГЕС, щоб завдати максимальної шкоди Україні, заявив Кислиця в ООН.

"Її треба знешкодити", – Кислиця виступив в ООН із сильною промовою через підрив Росією Каховської ГЕС

Учора, 6 червня, з ініціативи української сторони було скликано засідання Радбезу ООН на тлі знищення Росією греблі Каховської ГЕС.

Під час свого виступу Сергій Кислиця підкреслив, що дії РФ проти ГЕС справжнісінький теракт, спрямований на знищення критичної інфраструктури, інформує "Україна 365".

Своїми діями Кремль намагався завдати не тільки максимальних руйнувань Україні, а й погубити якомога більше цивільного населення. Окупанти просто використовують тактику випаленої землі. У Москві прекрасно розуміють, що ці території їм ніколи не дістануться, тому вони вирішили затопити їх.

Немає сумнівів у тому, що теракт на ГЕС влаштувала РФ, оскільки ще з 2022 року пропагандисти, МО РФ і МЗС активно обговорювали тему можливості підриву дамби.

Кислиця нагадав, що Кремль уже заперечував свої злочини у Маріуполі, Бучі, Ізюмі, та не дивно, що у цьому разі вони теж говоритимуть, нібито "білі й пухнасті".

Постпред України в ООН нагадав тим, хто забувся, що понад рік Каховська ГЕС перебуває під повним контролем ЗС РФ. Її ще торік її замінували на випадок відступу.

Усіма своїми вчорашніми діями Кремль знову показав, що не збирається сідати за стіл перемовин, а хоче й далі воювати проти України.

Лише повна поразка Росії дасть можливість полегшено видихнути не лише Україні, а й усьому світу.

Раніше ми повідомляли, що 6 червня Україна "привітала" ООН із Днем російської мови, нагадавши про Каховську ГЕС.

Нагадаємо, Байден уперше прокоментував ситуацію через підрив Каховської ГЕС.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини