31 травня 2023, 15:33

"Час згадати", – Данілов відповів Кадирову на погрози піти у наступ

Секретар Радбезу України Олексій Данілов прокоментував нові погрози глави Чечні Рамзана Кадирова.

"Час згадати", – Данілов відповів Кадирову на погрози піти у наступ

У ніч на 31 травня "піхотинець" диктатора РФ, глава Чечні Рамзан Кадиров несподівано заявив про початок наступу його силовиків в Україні. Він вибухнув новими погрозами, які прокоментував секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов.

Зі зверненням до Кадирова представник РНБО виступив на своєму акаунті у Twitter.

"Кадирову варто мстити Москві та Путіну, а не погрожувати Україні. Це росіяни вбивали та знищували чеченців. Це росіяни принесли на чеченську землю століття рабства... Не українці танками рівняли із землею Грозний разом із мирними жителями, це були російські танки. Чеченський народ про це пам'ятає. А тим, хто забув, час згадати", - написав Данілов.

Зазначимо, що кадировський підрозділ "Ахмат" у війні проти України відзначився тільки зйомкою "героїчних" TikTok-роликів у безпечному тилу, а також масовим мародерством в окупованих містах України. Навіть Z-пропагандисти визнають, що "кадирівці" практично ніколи не бувають на першій лінії оборони, вважаючи за краще відсиджуватися там, де безпечно.

Фактично путінська "спецоперація" знищила репутацію особистої армії Кадирова як грізної сили. Сьогодні її називають TikTok-армією за те, що вона замість участі у війні здійснює власний піар.

Нинішньої ночі Кадиров з невідомої причини активізувався. Він анонсував якийсь повномасштабний наступ свого угруповання "Ахмат".

"Почався наступ підрозділів "Ахмат". Нам набридло чекати", - написав глава Чечні.

Він також заявив про плани захопити нові міста України. Очікувано, жодних серйозних наступальних дій "кадирівців" після цього зафіксовано не було.

Подібні зухвалі погрози Кадиров публікує регулярно, та серйозно до них уже не ставляться.

Раніше Кадиров висунув вимогу Путіну після нальоту дронів на Москву.

Тим часом Буданов викрив Кадирова, розповівши, чим захоплюється глава Чечні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини