30 травня 2023, 14:20

"Ви нас добре розумієте", – Зеленський розповів корейцям, що думає про Путіна

Президент України Зеленський в інтерв'ю південнокорейським журналістам заявив про можливість зустрітися з російським диктатором тільки після виведення військ РФ.

"Ви нас добре розумієте", – Зеленський розповів корейцям, що думає про Путіна

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий говорити з Володимиром Путіним тільки після виведення всіх російських військ з території суверенної держави Україна.

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю південнокорейському виданню Chosun Ilbo.

"Спочатку вони мають вивести війська з України, а потім ми маємо думати над форматом, як далі з ними говорити: у якому форматі, з ким, хто має бути свідком, з ким загалом там можна говорити з того боку, коли немає жодної довіри. Насамперед вони мають вийти з усіх наших незалежних територій, щоб розмовляти", - сказав Зеленський.

Він також зауважив, що Путін чітко усвідомив неможливість захопити Україну та знищити її державність силовим шляхом. Він уникає будь-яких контактів, бо російському диктатору немає що сказати.

Зеленський також заявив, що, крім поневолення України, найближча мета Путіна - повне поглинання Білорусі з її металургійною промисловістю.

Раніше голова Конституційного суду Валерій Зорькін показав Володимиру Путіну мапу XVII століття, де обидва не змогли побачити напис "Україна - земля козаків".

Потім історик РФ знищив Путіна відповіддю, чи була Україна у XVII столітті.

Тим часом диктатор РФ Володимир Путін потішив росіян новим "перлом", через що у Мережі засумнівалися у його здоров'ї.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини