25 травня 2023, 08:58

Зеленський висловив Ірану все, що думає про їхню військову допомогу Росії: "Чому ви на боці держави-зла?"

Також лідер України попросив народ Ірану вплинути на правлячий режим і припинити військові поставки Москві.

Зеленський висловив Ірану все, що думає про їхню військову допомогу Росії: "Чому ви на боці держави-зла?"

Після чергової російської атаки із застосуванням іранських дронів-камікадзе президент України Володимир Зеленський вирішив звернутися до Тегерану. Український лідер висловив усе владі Ірану, яка постачає Росії бойові БПЛА, а також закликав народ цієї країни вплинути на правлячий режим.

"Сьогодні, враховуючи, що такі удари дронами тривають постійно, хотів би звернутися безпосередньо до народу Ірану, до всіх: до суспільства, до іранських улемів, до кожної іранської сім'ї, до тих людей, які здатні впливати на державні рішення в Ірані. Просте запитання: а навіщо вам бути співучасниками російського терору? Чому ви на боці держави-зла?" - сказав він.

За словами президента Зеленського, загалом проти України було застосовано понад 110 іранських "Шахедів".

"Коли іранський дрон вбиває вагітну українську дівчину разом з її чоловіком у них удома, то навіщо це вам, матері та батьки в Ірані?

Що від цього отримуєте ви, люди у Тегерані або у Ширазі, або Саккезі, або у будь-якому іншому місті вашої країни? Ще більшу ізоляцію від світу, ще більші проблеми", - наголосив український президент.

До речі, в Ірані періодично відбуваються протести проти чинного режиму. Проте влада цієї країни знаходить способи їхнього придушення та застосовує щодо демонстрантів зброю, сльозогінний газ й інші засоби. Відомі випадки, коли опозиційно налаштованих активістів у Тегерані страчували просто на вулицях.

Незважаючи на протестний рух усередині країни, іранська влада продовжує вести непродуману внутрішню та зовнішню політику, постачаючи Москві дрони-камікадзе й іншу військову техніку, використовуючи яку РФ обстрілює Україну.

Нагадаємо, армія російського диктатора Путіна за допомогою іранських "Шахедів" влаштувала пекельну ніч Хмельницькому та Миколаєву.

Ми також писали, що Росія отримала від Ірану "подарунки" у вигляді сумнозвісних дронів-камікадзе.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини