25 травня 2023, 08:10

Атака дронів на Севастополь: на другий рік війни у РФ згадали про "міжнародну конвенцію війни"

В окупованому Севастополі повідомили про атаку щонайменше двох безпілотників і згадали про "міжнародну конвенцію війни".

Атака дронів на Севастополь: на другий рік війни у РФ згадали про "міжнародну конвенцію війни"

Сьогодні, 25 травня, "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв повідомив про атаку безпілотників: нібито два з них було збито зі стрілецької зброї у районі селища Кача. При цьому ще щонайменше два були заглушені системами РЕБ. Однак у місцевих пабліках почалася паніка, інформує "Україна 365".

Ще один безпілотник було збито у Бахчисарайському районі біля водонасосної станції.

Зі слів Развожаєва, нібито жодних руйнувань немає ні на землі, ні у воді. Як завжди, "губернатор" повідомив про те, що приводів для "паніки немає".

Однак вона є. Якась Астахова через 15 місяців війни раптом згадала про існування "міжнародних конвенцій з ведення війни". Вона була обурена тим фактом, що Київ використовує ударні безпілотники, "як їм заманеться". Інші росіяни також згадали про "конвенцію", але й водночас забули, що ось уже майже півтора року Кремль бомбить українські міста та мирних жителів.

У підсумку всі севастопольці визнали той факт, що ситуація з безпілотниками у Криму явно "вийшла з-під контролю".

Напередодні на Кримському мосту було потужне задимлення, проте у Москві заявили, що це всього лише проходять військові навчання.

Раніше ми повідомляли, що 24 травня жителі Феодосії повідомили про потужне задимлення, а до цього були чутні звуки вибухів.

Нагадаємо, співробітники з Центру національного опору заявили про початок евакуації з Криму всієї важливої документації окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини