18 травня 2023, 15:22

"Риторика ненависті" Буданова: Подоляк емоційно відреагував на скарги Росії в ООН

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що ніхто з російських військових злочинців не уникне відповідальності.

"Риторика ненависті" Буданова: Подоляк емоційно відреагував на скарги Росії в ООН

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк відреагував на скарги РФ в ООН на керівника ГУР Міноборони України Кирила Буданова. Той у нещодавньому інтерв'ю, відповідаючи на запитання про причетність українських спецслужб до ліквідації російських пропагандистів, попросив журналістів не продовжувати тему, але заявив, що "ми вбивали росіян і вбиватимемо росіян, де завгодно в усьому світі до повної перемоги України". Це викликало справжню істерику у Кремлі.

Михайло Подоляк у себе у Twitter відповів на "істеричні крики" Росії, заявивши, що Україна буде переслідувати воєнних злочинців завжди та всюди.

Раніше у Кремлі відповіли на нещодавні висловлювання начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова про готовність вбивати росіян по всьому світу до повної перемоги у війні. Так, виступаючи перед ЗМІ на брифінгу, прес-секретар московського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що РФ "рішуче засуджує" слова Буданова.

Також ми писали, що 15 травня постійний представник Росії при ООН Василь Небензя вкотре заявив про непричетність армії РФ до бомбардувань мирних цілей в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини