29 березня 2023, 14:48

Зрадники тікають з Мелітополя та Криму: родина "губернатора" Балицького "евакуювалася" аж до Дубая

Сім'я колаборанта Балицького вирішила не ризикувати та поїхала з окупованих територій України, причому не до Росії.

Зрадники тікають з Мелітополя та Криму: родина "губернатора" Балицького "евакуювалася" аж до Дубая

Проросійські гауляйтери окупованих територій Півдня України вивозять свої сім'ї та бізнес подалі. Так стало відомо, що родина так званого "губернатора" Запорізької області Євгена Балицького втекла з окупованого Криму до Об'єднаних Арабських Еміратів, передає ТГ-канал "Україна 365" з посиланням на сторінки Ганни Балицької у соціальних мережах.

"Сім'я мелітопольського гауляйтера Євгена Балицького звернула бізнес в окупованому Криму та зникла в ОАЕ", - так прокоментували втечу родичів відомого колаборанта.

Українські журналісти та блогери звертають увагу на той факт, що, незважаючи на пропагандистські гасла про те, нібито "Росія тут назавжди", зрадники, які перейшли на бік РФ, взялися терміново вивозити свої сім'ї та бізнес за тисячі кілометрів.

З'ясувалося, що син Балицького звернув свій бізнес у Криму, а його дружина та діти переїхали на ПМП у Дубай.

Чекаємо на подальші "жести доброї волі" з боку представників окупаційної влади.

Нагадаємо, у середу, 29 березня, в окупованому Мелітополі місцеві почули одразу кілька вибухів у різних куточках міста. Також "бавовна" прийшла у гості до окупантів у смт Веселе.

Як раніше повідомлялося, російські окупанти готові "звільняти" Запоріжжя: гауляйтер Балицький озвучив "дату" можливого наступу.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини