24 березня 2023, 12:09

У Запоріжжі знайдено нову партію таємних активів дружини Медведчука: володіла акціями на 440 млн грн

СБУ знайшла таємні багатомільйонні активи дружини Медведчука Оксани Марченко у Запоріжжі.

У Запоріжжі знайдено нову партію таємних активів дружини Медведчука: володіла акціями на 440 млн грн

У телеведучої Оксани Марченко, яка є дружиною колишнього лідера проросійських сил в Україні Віктора Медведчука, виявлено нові таємні активи. Вони заарештовані рішенням суду.

Деталі вранці 24 березня повідомила Служба безпеки України.

Марченко, яка втекла з чоловіком до Москви, сьогодні підозрюється у фінансуванні російських окупантів. СБУ з'ясувала, що ведуча через офшорні компанії володіла майже 7% акцій запорізького заводу "Дніпроспецсталь". Їхню загальну вартість було оцінено у 440 млн гривень.

"Це стратегічно важливе підприємство, яке спеціалізується на промисловому виробництві майже 1 тисячі видів сталі та метизів", - повідомили у СБУ.

Завдяки арешту активи не можуть бути перереєстровані на підставних осіб. Ймовірно, вони будуть передані під керування держави.

У СБУ нагадали, що наприкінці лютого нинішнього 2023 року в Україні вже було заарештовано рухоме та нерухоме майно дружини Медведчука в Україні загальною вартістю понад 5,6 млрд гривень.

Також Марченко є підозрюваною у кримінальній справі про фінансування агресії щодо власної держави. Мова про статтю 110-2, ч. 3 КК України.

Раніше у Марченко, яка втекла з чоловіком до Росії, заарештували десятки авто, будинків й акцій.

Ми також писали, що після обшуку СБУ розкрилася правда, як дружина Медведчука фінансувала путінську Росгвардію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини