23 березня 2023, 20:05

"Це все напоказ!" – у Маріуполі з будинку, який перевіряв Путін, виселяють людей

Мешканцям маріупольського ЖК "Невський", який 18 березня відвідував Володимир Путін, загрожують виселенням.

"Це все напоказ!" – у Маріуполі з будинку, який перевіряв Путін, виселяють людей

У Маріуполі жителі ЖК "Невський", де нещодавно з'явився Володимир Путін, поскаржилися на проблеми з оформленням квартир у власність і погрози виселення. На вулицю виставляють навіть тих, хто вже живе у нових квартирах, уже встиг облаштувати інтер'єр і вклав гроші у купівлю побутової техніки.

У чаті ЖК люди пишуть, що не можуть отримати необхідні документи, що засвідчують їхнє право на квадратні метри. Зараз окупаційна прокуратура перевіряє "законність отримання" квартири, пише "Верстка".

"І вже є випадки виселення, якщо раптом з'ясується, що є інше житло", - прокоментувала одна з мешканок ЖК.

Ще одна маріупольчанка, яка була рада отримати нове житло, роз'яснила, що "влада" звинувачує комісію у помилках під час перевірки, а також каже, що знайшла у людей іншу нерухомість. "Нерухомістю" можуть порахувати навіть 3 квадратні метри у квартирі батьків.

"У будь-якому разі це якийсь ід*отизм: спочатку порадувати людей, дати їм купити меблі, обжитися, а потім відібрати житло", - пише один із мешканців ЖК.

"Прийшли, звільнили від житла, від роботи, від рідних, і тепер дали нам милість. Роздають житло, але воно не ваше... Але ж ви забрали у нас приватизовану житлоплощу", - коментує ще один мешканець.

Зараз мешканці ЖК намагаються домовитися та спільно написати заявку на сайт президента РФ. Вони впевнені, що тільки так зможуть швидко вирішити свою проблему.

Нагадаємо, 18 березня, після оголошення рішення суду у Гаазі Путін раптово розвинув небачену активність. Спочатку він з'явився у Криму, а пізніше приїхав до зруйнованого Маріуполя. Візит відбувся пізно вночі, коли не видно, що вулиці міста повністю зруйновані. Президента РФ зустрічали жителі ЖК "Невський", які були вдячні диктатору за "перемогу" та "шматочок раю".

Пізніше у Мережі впізнали прихильників Кремля та розповіли, чим вони промишляли під час нескінченних бомбардувань Маріуполя. Виявляється, Путін тиснув руку мародерам, які обчищали житло загиблих земляків або тих, хто втік від війни.

Крім цього, на відео з Путіним потрапив вигук жінки: "Це все неправда! Це показуха!" Після галасу у ЗМІ пропагандисти та сайт Кремля "підчистили" сюжет, видаливши кілька секунд, що руйнують міф про гарне життя у Маріуполі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини