24 лютого 2023, 08:52

"Не злякалися, не зламалися, не здалися", – Зеленський звернувся до народу у річницю вторгнення

Президент України Володимир Зеленський виступив із потужною промовою до українців з нагоди річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

"Не злякалися, не зламалися, не здалися", – Зеленський звернувся до народу у річницю вторгнення

Уранці 24 лютого президент України Володимир Зеленський оприлюднив відеозвернення до народу та всього світу. Він підбив підсумок року героїчного протистояння повномасштабній російській агресії.

Ролик було оприлюднено на офіційних акаунтах українського лідера.

"24 лютого 2022 року - найдовший день нашого життя, найважчий... Ми не підняли білий прапор, а почали обороняти синьо-жовтий, не злякалися, не зламалися, не здалися... Ми не знали, що буде завтра, але ми розуміли, що за кожне завтра потрібно битися, та ми билися. Вигризали кожну добу... Нам погрожували, що за 72 години нас не буде існувати, але ми вистояли четвертий день, потім п'ятий. А сьогодні стоїмо рівно рік... Україна... зупинила другу армію світу... 9 років тому сусід став агресором. Рік тому агресор став катом, мародером і терористом. Не сумніваємося, що він буде покараний!" - заявив Зеленський у своєму зверненні.

Він вшанував пам'ять усіх жертв російської агресії, запевнивши, що Україна їх не забуде, не пробачить росіянам їхніх злочинів і домагатиметься покарання для всіх військових злочинців.

Президент також подякував усім, завдяки кому Україна вистояла та стоїть: героїчним бійцям Сил оборони, волонтерам, медикам, рятувальникам, залізничникам, енергетикам і простим людям.

"Це був рік стійкості, рік небайдужості, рік мужності, рік болю, рік надії, рік витримки, рік єдності, рік незламності, лютий рік... Ми вистояли. Ми не зазнали поразки та зробимо все, щоб здобути перемогу цього року!" - констатував Зеленський.

Раніше Зеленський передбачив крах Російської Федерації вже у нинішньому 2023 році.

Ми також писали, що Зеленський записав звернення до українців, анонсувавши "відчуття перемоги" навесні цього року.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини