13 лютого 2023, 16:07

У Червоний Хрест під виглядом волонтера проник луганський агент Росії: з'ясувався його таємний задум

Проросійський колаборант із Луганської області влаштувався на роботу у Червоний Хрест, щоб, отримавши статус волонтера, виїхати у країну-агресора.

У Червоний Хрест під виглядом волонтера проник луганський агент Росії: з'ясувався його таємний задум

СБУ викрила зрадника, який співпрацював із російськими окупантами та влаштувався на роботу в одне з відділень Міжнародного Комітету Червоного Хреста, інформує прес-служба української силової структури.

Чоловік вів на території Луганської області колаборантську діяльність. При цьому правоохоронні органи викрили його ще у 2022 році. Зловмисник працював керівником сектору т. зв. "Управління пенсійного фонду" псевдодержавного утворення "ЛНР" й активно сприяв протизаконному запровадженню "рублевої зони" на захопленій території Донбасу.

Після лютневого вторгнення військ РФ на територію України цей злочинець підтримував окупантів, але при цьому переїхав до Києва, де прикидався звичайним проукраїнськи налаштованим "переселенцем" з Донбасу. Вступивши на роботу волонтером в український Червоний Хрест, він промовчав про свою співпрацю з РФ.

Як з'ясувалося, колаборант, використовуючи посвідчення волонтера, запланував виїхати з України, щоб потім продовжити працювати на РФ.

"Надалі він планував втекти від правосуддя за кордон під виглядом учасника міжнародного волонтерського руху. Утім, співробітники СБУ своєчасно викрили та затримали зловмисника", - підкреслюється у релізі прес-служби.

Колаборанту світить до 10 років тюремного ув'язнення за діяльність, спрямовану проти України.


Нагадаємо, у Сумах затримали агента ФСБ, який зливав росіянам координати та хотів проникнути на держслужбу в адміністрацію регіону.

Також ми інформували, що СБУ накрила агентурну мережу окупантів, які стежили за пересуваннями HIMARS на Донбасі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини