26 січня 2023, 20:46

Подоляк закликав українців "зафіксувати" у свідомості озвучену ним інформацію: "Буде використовувати..."

Радник глави ОПУ Михайло Подоляк попередив про те, що небезпека ракетних обстрілів збережеться до кінця війни.

Подоляк закликав українців "зафіксувати" у свідомості озвучену ним інформацію: "Буде використовувати..."

Продовжують лунати розмови про те, скільки ракет залишилося у РФ і коли вона закінчить завдавати ударів по Україні. Радник ОП України повідомив, що потрібно готуватися до найгіршого, оскільки ракетний терор триватиме до кінця війни.

Інтерв'ю Михайла Подоляка для "24 каналу" можна подивитися на YouTube.

Представник Офісу президента України заявив: "Сьогодні вони розуміють, що напали на єдину націю, яка буде точно кожного з них діставати "за вуха". Це дуже важливо. Водночас вони будуть і далі нас тероризувати. Давайте зафіксуємо, щоб не було відмінностей в оцінюванні. Так, ми з'ясуємо, які саме ракети вони використовують. Після цього публічно й офіційно про це поговоримо".

Михайло Подоляк акцентував увагу на важливому моменті: "Друга складова - Росія не зміниться: до кінця війни вона буде використовувати будь-які елементи терористичної війни, щоб залякувати мирне населення. Це можуть бути дрони, ракети будь-якого виробництва. Шукатимуть ще якісь можливості, але до останнього дня війни вони будуть це використовувати, тому нам потрібно відносно спокійно до цього ставитися та дбати про свою особисту безпеку. Я щиро хочу, щоб усі дбали про свою власну безпеку. Це не якісь ритуальні слова".

Раніше Подоляк відкрито заявив про причини кадрових перестановок в ОПУ.

Тим часом Подоляк впевнено заявив, коли закінчиться війна в Україні.

Нагадаємо, Подоляк "привітав" росіян із Новим роком.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини