25 січня 2023, 12:27

Подоляк відкрито заявив про причини кадрових перестановок в ОПУ: "Ви що, не зрозуміли..."

Радник керівника ОПУ Михайло Подоляк емоційно висловився з приводу звільнень у політичній верхівці України.

Подоляк відкрито заявив про причини кадрових перестановок в ОПУ: "Ви що, не зрозуміли..."

Співробітник Офісу президента України прокоментував кадрові зміни у тому відомстві, де він працює. Михайло Подоляк натякнув, що деякі чиновники дозволяють собі жити не за коштами, виставляючи напоказ своє багатство, а це неприпустимо у період бойових дій у країні, коли звичайні люди віддають останнє заради перемоги України у війні на ЗСУ.

Думку Михайла Подоляка з приводу звільнень в ОПУ можна дізнатися з його інтерв'ю для "24 каналу" на YouTube.

"Давайте я поясню філософію сьогоднішнього моменту та рішення президента, який запустив абсолютно справедливу кампанію щодо політичної відповідальності за певні дії", - так розпочав свою відповідь на запитання про причини звільнень в Офісі президента Михайло Подоляк.

Потім радник керівника ОПУ наголосив на важливості внеску українських громадян у спільну перемогу, коли, часто залишившись без роботи та житла, люди віддають частину своїх невеликих доходів на ЗСУ.

На цьому тлі, на думку чиновника, неприпустимо поводяться деякі його колеги: "Дуже важливим, я вважаю, це щире бажання людей виграти війну. Просто хочу сказати, що у цей же час деякі чиновники різних рангів (те, що я кажу, не стосується когось конкретно) поводяться дуже дивно. Не віддають, а хочуть щось узяти у країни, по суті справи, у суспільства, яке віддає на цю війну все".

Михайло Подоляк підкреслив: "Президент ухвалює рішення. Ви що, не зрозуміли, що це війна, що потрібно віддавати? Ви не можете хвалитися певним рівнем життя, ви не можете хвалитися якимись додатковими досягненнями, які не відповідають вашим зарплатам. Ви не можете себе так поводити, тому що це деморалізує, а ми не можемо дозволити собі хоча б у чомусь деморалізованого суспільства".


Раніше Гончаренко анонсував кадрові перестановки в Офісі президента України.

Також слідом за Арестовичем з ОП звільняють Кирила Тимошенка.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини