18 січня 2023, 13:26

Авіакатастрофа у Броварах: главу МВС Монастирського збиралися зустріти у Харкові

З'явилися нові подробиці, пов'язані з фатальним відрядженням міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського.

Авіакатастрофа у Броварах: главу МВС Монастирського збиралися зустріти у Харкові

Начальник поліції у Харківській області Володимир Тимошко повідомив про те, що авіатранспорт ДСНС із керівництвом МВС України та його главою Денисом Монастирським мав спочатку прилетіти до Харкова, інформує ТГ-канал регіонального управління відомства.

Тимошко, висловлюючи скорботу з приводу загибелі свого керівника, зазначає, що міністр внутрішніх справ був для нього не просто начальником, а другом. За його словами, сьогодні він особисто збирався зустріти у Харкові Монастирського й інших керівників відомства, коли ті летіли у вертольоті. Також відомо, що начальник поліції регіону у момент трагедії вже виїхав для того, щоб зустріти главу МВС.

"Я мав зустріти, потиснути руки... побачити не тільки керівників, ні, друзів, яких поважав, чекав. Розмовляв учора, сьогодні з усіма, хто був на борту, поговорив і поїхав зустрічати, зустрічав. Неможливо передати словами, неможливо просто повірити!" - сказав Володимир Тимошко.

Також стало відомо, що після відвідин Харкова керівники МВС мали попрямувати на Схід України - у зону бойових дій.

Нагадаємо, вранці 18 січня на території дитячого садка у Броварах зазнав аварії вертоліт із міністром МВС Денисом Монастирським на борту.

Через деякий час було озвучено попередню причину авіакатастрофи - помилка пілота.

Пізніше стало відомо, куди летів міністр внутрішніх справ, який загинув у Броварах.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини