10 січня 2023, 22:58

Зеленський підтвердив факт позбавлення громадянства України Медведчука, Кузьміна, Козака та Деркача

Президент України Зеленський оголосив про позбавлення громадянства України чотирьох політичних фігур, підозрюваних у держзраді, Медведчука, Кузьміна, Козака та Деркача.

Зеленський підтвердив факт позбавлення громадянства України Медведчука, Кузьміна, Козака та Деркача

Скандально відомих нардепів України, які відкрито перейшли на бік окупанта, В. Медведчука, Т. Козака, В. Кузьміна та О. Деркача, президент Зеленський офіційно позбавив громадянства. Спочатку інформацією з читачами у своєму ТГ-каналі поділився нардеп Ярослав Железняк. Додатково він також анонсував позбавлення їх депутатських мандатів.

У Мережі також з'явилося фото документа, що підтверджує факт законності проведення процедури.

Пізніше у своєму традиційному вечірньому зверненні Володимир Зеленський підтвердив достовірність інформації про позбавлення громадянства державних зрадників із лав "ОПЗЖ".

"Якщо народні обранці перестають служити народу, а обирають бік убивць, які прийшли на їхню землю, то з нашого боку вживатимуться відповідні дії", - заявив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що поміщений під варту Медведчук особисто просив Путіна про проведення обміну його на бранців із Маріуполя.

Відомо, що Подоляк допустив можливість оформлення російських паспортів громадянами України на окупованих територіях, що є інструментом примусу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини