31 грудня 2022, 18:12

Єрмак підтвердив повернення з російського полону 140 українських бійців – перші кадри

Напередодні Нового року додому повернулися 140 українських бійців, серед них захисники Маріуполя, Бахмуту, острова Зміїний та інші військові.

Єрмак підтвердив повернення з російського полону 140 українських бійців – перші кадри

Владі України напередодні Нового року вдалося провести черговий масштабний обмін полоненими з Росією, внаслідок якого додому повернулися 140 українських бійців, зокрема 8 жінок.

Таку інформацію озвучив керівник ОП Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі.

Серед тих, хто повернувся з російського полону, військовослужбовці ЗСУ, ВМС, бійці територіальної оборони, прикордонники та представники Нацгвардії. Вони обороняли Маріуполь, острів Зміїний, воювали з противників на Бахмутському напрямку.

Зокрема, додому повернулися батьки й діти, які разом перебували у полоні.

"Поки вони стріляють, ми відбиваємося, відповідаємо та повертаємо", - написав глава ОП і опублікував перші фото з українськими бійцями, які повернулися додому.

Єрмак пообіцяв, що всі українські військові, які перебувають у російському полоні, будуть повернуті додому.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час виступу на саміті "Великої двадцятки" у листопаді закликав провести обмін полоненими у форматі "всіх на всіх". Глава держави назвав такий формат єдиною реалістичною моделлю звільнення українських полонених.

На початку листопада Україні у рамках чергового обміну полоненими з Росією вдалося повернути додому понад 100 бійців, включно із захисниками "Азовсталі".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини