31 грудня 2022, 16:22

Буданов спрогнозував зміну влади у Росії у 2023 році

Російське керівництво чекає на трансфер влади, але яким він буде, залежить від багатьох чинників, заявили в українській розвідці.

Буданов спрогнозував зміну влади у Росії у 2023 році

У прийдешньому 2023 році у Російській Федерації відбудеться зміна влади. Який із таборів - реваншисти чи лояльніші політики - у підсумку прийдуть до керівництва країни, залежить від багатьох чинників.

Таким прогнозом поділився начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов в ефірі національного телемарафону.

Крім того, очільник української військової розвідки сподівається, що у новому році на Україну чекає перемога, та тут же уточнив: перемогою для Української держави буде вихід на міжнародно визнані кордони, тобто на кордони 1991 року. "Хорошим новинам" українці зможуть порадіти у середині або у другій половині наступного року, а вже до березня запаси боєприпасів противника скоротяться до 30%. Російська сторона не розраховувала, що бойові дії затягнуться на такий тривалий час.

Однак, на думку Буданова, на цьому "всі процеси не закінчаться, вони будуть ще тривати досить довгий час".

Начальник ГУР додав, що робить свої прогнози на основі низки факторів, а також "певних алгоритмів, які вже задіяні".

Нагадаємо, Буданов повідомив про підготовку у Росії до другої хвилі мобілізації. За інформацією української розвідки, вона розпочнеться вже 5 січня. Противник відчуває брак живої сили під час формування нових підрозділів, зазначив начальник ГУР.

Раніше Буданов назвав нинішню ситуацію у війні "безвихідною": жодна зі сторін не може домогтися значних успіхів і просувань.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини