28 грудня 2022, 16:00

Зеленський прямо у Раді виконав прохання Байдена – зал аплодував стоячи, відео

Зеленський у Раді передав командиру батареї "Хаймарсів" від Байдена один із військових медальйонів свого покійного сина Бо Байдена.

Зеленський прямо у Раді виконав прохання Байдена – зал аплодував стоячи, відео

Президент Володимир Зеленський сьогодні виступив із посланням до українського Парламенту, просто у залі Ради виконавши прохання президента США Джозефа Байдена. Інформаційні агентства зазначають, що після виступу перед депутатами Зеленський вручив командиру української батареї "Хаймарсів" відзнаку від американського президента, який передав його під час візиту української делегації до Вашингтону.

Тоді Байден пообіцяв передати воїну ЗСУ дуже особисту річ - один із військових медальйонів свого покійного сина Бо Байдена, який отримав його під час служби в Іраку.

Відео вручення зняв на камеру мобільного телефону один із депутатів Ради, фрагмент його публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Під час вручення відзнаки депутати Парламенту встали та вітали українського воїна оваціями.

Депутат Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі опублікував спільну фотографію з воїном, а також знімок нагороди.

"Ось як виглядає президентська відмінність від Байдена", - зазначив він.


Нагадаємо, у середу, 21 грудня, президент України Володимир Зеленський прилетів до Вашингтону на зустріч з американським лідером Джо Байденом.

Під час звернення до конгресменів Зеленський наголосив, що США виділяють свої гроші не як благодійність, а як інвестицію у глобальну демократію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини