23 грудня 2022, 11:38

"Безпритульні, немає господаря", – Царьов визнав, що Росія добиває злиденний Донбас

Зрадник Олег Царьов не одумався після погроз від пропагандиста Володимира Соловйова та продовжує критикувати Кремль.

"Безпритульні, немає господаря", – Царьов визнав, що Росія добиває злиденний Донбас

Російський диктатор Володимир Путін тільки на словах оголосив анексію українського Донбасу. На цих територіях триває цілковите свавілля, з яким Москва і не думає справлятися.

З такою заявою виступив колишній депутат Ради, зрадник України Олег Царьов, передає Діалог.UA.

Царьов повідомив, що на злиденному Донбасі продукти харчування у середньому у половину, а то й удвічі дорожчі, ніж у російському Ростові. Йдеться про продукти та товари першої необхідності, і це при тому, що зарплати в ОРДЛО набагато менші за російські.

Зрадник назвав дві причини того, що відбувається: монополія торгових мереж місцевими царьками "Л/ДНР", а також жахливі черги на кордоні між Росією та окупованим Донбасом.

"Черги жахливі... Огляд проводить п'ять осіб на зміну. Легкові машини стоять у черзі до 6 годин, вантажні до 3 діб... Нові території, з господарської точки зору, безпритульні. Немає одного господаря", - скаржиться пособник Кремля.

Ситуацію про нове одкровення Царьова, який зіграв значну роль в агресії проти України, прокоментував у Twitter відомий український журналіст Денис Казанський.

"Російська пропаганда оголосила про приєднання "ЛДНР" до Росії, але у реальності нічого не змінилося. Кордон залишився. На ньому величезні черги. Окупаційна адміністрація дере з бізнесу данину, тому ціни на Донбасі вищі, ніж у РФ на 40%. Обдирають і без того злиденне населення... Лицемірні тва*и, які розповідають про "захист Донбасу", насправді просто обдирають і без того злиденне населення, поставивши його у безвихідне становище. Уся суть руського світу. Під розмови про те, як "росіяни своїх не кидають", максимально цинічно та підло цих "своїх" грабувати та кидати", - констатував журналіст.

Раніше Соловйов публічно погрожував зраднику Царьову "перетворенням на прах".

Ми також писали, що після 8 років життя у РФ Царьов зізнався, чим Україна краща за Росію.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини