8 грудня 2022, 21:33

Путін змінив стратегію у війні з Україною – Блінкен

У Держдепі впевнені, що нова стратегія російського президента не принесе йому успіху у війні проти України.

Путін змінив стратегію у війні з Україною – Блінкен

Президент Росії Володимир Путін змінив стратегію у війні проти України: ракетними ударами по інфраструктурних об'єктах він намагається зламати український народ, але не доб'ється успіху у цьому.

Відповідну заяву зробив держсекретар США Ентоні Блінкен у своєму Twitter-акаунті.

За словами глави американського зовнішньополітичного відомства, Вашингтон має намір надавати допомогу Україні стільки, скільки буде потрібно.

Напередодні глава Держдепу запевнив, що двопартійна підтримка України у Конгресі не втратила своєї сили. Вона, як і раніше, залишається потужною, підкреслив шеф американської дипломатії.

Держсекретар додав, що адміністрація президента США має намір активно підтримувати комунікацію з американським народом з питань зовнішньої політики, зокрема через обраних конгресменів.

За словами Блінкена, жодні зовнішньополітичні зусилля не можуть бути ефективно підтримані без інформованої згоди американців.

Раніше в американській розвідці заявили, що політичні цілі Путіна в Україні не змінилися, але він може скоротити свої короткострокові військові цілі.

Нагадаємо, цього тижня у США погодили законопроєкт про оборонний бюджет на 2023 рік, що містить військову допомогу для України. На підтримку української держави у військовій сфері планується виділити 800 млн доларів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини