7 грудня 2022, 08:09

"Втік із засідання Радбезу ООН, як армія РФ із Херсону", – Кислиця тонко потролив Небензю

Постпред РФ в ООН Василь Небензя після свого виступу відмовився слухати українського колегу, втікши із залу засідання.

"Втік із засідання Радбезу ООН, як армія РФ із Херсону", – Кислиця тонко потролив Небензю

Постпред РФ в ООН Василь Небензя після свого виступу відмовився слухати українського колегу, втікши із зали засідання. Пізніше він заявив, що не може більше читати пости та слухати виступи Сергія Кислиці, саме тому й вирішив покинути залу засідання. Однак постпред України в ООН не був би собою, якби вкотре не потролив Небензю.

Учора, 6 грудня, на своїй сторінці у Twitter Кислиця виклав пост про інцидент у залі засідання Радбезу ООН.

"Залишили Херсон, залишите і Радбез ООН", - написав Кислиця. При цьому він виклав під постом черговий мем, підкресливши, що не варто постпреду РФ скаржитися на народну твіт-творчість.


Під час вчорашнього виступу на Радбезі ООН Небензя заявив, що Москва готова до переговорного процесу, на якому можна вирішити всі питання, що призвели до початку "спецоперації" проти України.

При цьому представник РФ знову почав погрожувати, що в іншому разі мети "спецоперації" буде досягнуто будь-яким шляхом. Після цього він швидко зібрав речі та залишив залу засідання.

Нагадаємо, у середині листопада Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо виплат репарацій з боку РФ. За словами Небензі, це "справжнісіньке злодійство".

Крім того, під час засідання Радбезу ООН 6 грудня постпред РФ знову почав погрожувати Україні війною, якщо Київ відмовиться сісти за стіл переговорів із Москвою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини