1 грудня 2022, 20:33

Путін розповів, як збирається "закріплюватися" на захоплених територіях

Глава Кремля повідомив про плани щодо "інтеграції" анексованих територій України у російське середовище.

Путін розповів, як збирається "закріплюватися" на захоплених територіях

Росія збирається "закріплюватися" на захоплених територіях Донбасу, Херсонської та Запорізької областей, "не тільки вирішенням військово-політичних питань, а й завдяки інтеграції цих регіонів у наукове й освітнє середовище РФ".

Про це заявив глава Кремля Володимир Путін на зустрічі з учасниками Конгресу молодих учених, кадри з якої публікують російські ЗМІ.

Він стверджує, що жителі цих територій "мають відчувати перевагу від входження до складу Росії".

"Росії потрібно закріпитися там ґрунтовно", - додав президент РФ.

При цьому Путін продовжує замовчувати тему залишення російською армією Херсону. Унаслідок контрнаступу ЗСУ армія РФ була змушена залишити це місто та всю правобережну частину Херсонської області та переміститися на лівий берег Дніпра. Це сталося через місяць після проведення у Херсонській області "референдуму" й оголошення про "входження" цієї території до складу РФ. Раніше у Кремлі обіцяли використовувати всі доступні засоби для оборони захоплених земель.

Нагадаємо, Путін пояснив, чому не анексував Донбас у 2014 році. Він стверджує, що щиро сподівався на повернення цього регіону до складу України у рамках Мінських угод.

Тим часом російські ЗМІ дізналися результати закритого опитування про "спецоперацію" Росії в Україні: за останні півроку прихильників миру серед російських громадян стало вдвічі більше.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини