1 грудня 2022, 11:16

"Бачу дуже багато поранених, з ампутаціями", – російський пропагандист Стешин зробив зізнання про війну

Російський пропагандист Стешин розповів про велику кількість в окупованому Донецьку поранених солдатів і тих, хто отримав інвалідність.

"Бачу дуже багато поранених, з ампутаціями", – російський пропагандист Стешин зробив зізнання про війну

Російська пропаганда визнала, що початок російської війни в Україні різко погіршив життя в окупованому Донецьку, яке й без того було важким. Однак порівняно з тим, як живе Донецьк зараз, попередні 8 років (з 2014 року) були ще спокійним і мирним часом.

Про це в інтерв'ю "Комсомольской правде" розповів російський пропагандист Дмитро Стешин, на висловлювання якого звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський.

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що розмір привнесеного Росією на Донбас горя настільки великий, що це визнають уже й російські пропагандисти.

"Російський пропагандист Дмитро Стешин розповідає, яке життя настало у Донецьку після того, як Путін став "рятувати Донбас від геноциду". Безглузда м'ясорубка, горе, кров, каліки...

Просто нагадаю, що все це відбувається у місті, де за часів України було сите мирне життя, відбувалися матчі Євро-2012, будувалися аеропорти, стадіони та торгові центри. Росія несе із собою тільки смерть і нещастя, і це визнають навіть російські пропагандисти", - пише Казанський.

Раніше ЗМІ повідомляли, що ув Донецьку є підвали, де "ДНРівці" знущаються над росіянами, які відмовилися воювати. У спеціальних підвальних приміщеннях тримають російських мобілізованих.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини