29 листопада 2022, 12:07

Кулеба розкрив "гру" Орбана, розповівши, як той використовує Україну у "своїх цілях"

Орбан веде свою гру з ЄС, часто використовуючи Україну "як заручницю", пояснив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Кулеба розкрив "гру" Орбана, розповівши, як той використовує Україну у "своїх цілях"

Таку думку озвучив глава МЗС України Дмитро Кулеба. Також він прокоментував непрості відносини між Україною й Угорщиною. Будапешт не тільки не хоче надавати військову допомогу Києву, а й гальмує у цьому плані інші країни ЄС.

Учора, 28 листопада, в інтерв'ю ресурсу Politico Кулеба спробував донести думку про те, чому між Україною й Угорщиною непрості відносини.

Глава МЗС України впевнений, що прем'єр-міністр Угорщини веде свою гру з ЄС. При цьому Україну той часто використовує як "заручницю".

Водночас Кулеба вкотре заявив, що в українців немає жодної неприязні до сусідів.

Зі слів української сторони, у Будапешті дуже часто роблять недружні заяви на адресу України. Також керівництво Угорщини часто ускладнює процес отримання допомоги від країн ЄС.

Кулеба також звернувся до угорців, заявивши, щоб ті не вірили державним каналам, які стверджують про наявність неприязні українців до угорців. Будапешт теж багато виграє від перемоги ЗСУ над російською армією.

Минулого тижня Орбан знову потрапив у політичний скандал, коли на матч своєї збірної з футболу вдягнув шарф із картою "Великої Угорщини". Після цієї витівки Київ викликав на килим посла Угорщини в Україні.

А ось у МЗС Румунії таку витівку прем'єр-міністра Угорщини порівняли з діями Путіна, який намагається відродити СРСР.

Сам же Орбан заявив, що шарф надів тільки на прощальний матч Джуджака, а спорт завжди стоїть поза політикою.

Раніше Геращенко прокоментував рішення Орбана надіти на футбольний матч шарф із картою "Великої Угорщини".

Нагадаємо, 27 листопада прем'єр-міністр Угорщини різко змінив риторику, заявивши, що Європі потрібна суверенна Україна, яка здобуде перемогу у війні проти РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини